Hakkımızda

Aziz Dış Cephe 2002 yılında kurulmuş olmasına rağmen tecrübesi 30 yılı aşkın, dış cephe sekötüründe hizmet veren köklü bir kuruluştur.

Kurulduğu günden bu yana 1.500’den fazla projeye imza atmış olup, bu projelerin bir çoğu, sektöründe lider firmalardan ve kamu kuruluşlarından oluşmaktadır. 86 kişilik alanında uzman personeli, geniş üretim alanı, yüksek üretim hacmi ve yılların verdiği tecrübe birikimi ile sektörde en çok tercih edilen firma başarısına ulaşmıştır. Sürekli olarak kendini yeniliyen, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ve yenilikçi vizyon anlayışı ile daimi gelişimi hiç hız kesmeden sürdürmektedir. Başta Gaziantep ili olmak üzere yakın il ve ilçelerde de, dış cephenin her alanında kendini ıspatlamış Aziz Dış Cephe son teknoloji makinaları, geniş araç filosu ve sağlam iş ortakları ile müşterilerinin daima yüzünü güldürmüş ve güldürmek için her zaman kazancının büyük bir bölümünü işine yatırmıştır.

“İş, işi getirir.” felsefesi ile, her yaptığımız projenin kendimize referans olduğunu ve daha sonraki projelerin kapısını açtığının bilinci ile canla başla çalışıyoruz. Bu nedenle hiç bir zaman kalitemizden ödün vermeden, müşterilerimizin talebine en ekonomik, en pratik, en sağlıklı şekilde cevap veriyoruz. Başlıca misyonumuz; kalite standartlarımızı sürekli arttırarak, uzun vadede kendi sektörümüzde Türkiye’nin lider firmaları arasına girmek ve daha çok istihdam sağlayarak, ülke ekonomisine büyük katkılarda bulunmaktır. Bu hedeflerimiz doğrultusunda; birlikte çalıştığımız personellerimizi sürekli eğitimler ile desteklemete, çözüm ortaklarımızı dikkatli bir şekilde şeçmekte, yurtiçi ve yurtdışı sektörel faaliyetleri sürekli takip etmekteyiz.

VİZYON Aziz Dış Cephe’nin başlıca vizyonu dış cephe sektöründe Türkiye’de öncü firmalar arasına girmektir. Farklılıklar yaratarak kalıcı ve dilden dile aktarılan estetik değerler yaratmaktır.


MİSYON
Müşteri memnuniyet ilk sırada yer alır. Ekipmanlardan, personele, malzemeden, işçiliğe kendimizi her yönden sürekli geliştirerek, her anlamda üstün kaliteyi yakalamalıyız. İstihdama ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için sağlıklı büyümeyi sürdürülebilir hale getirip, hiç durmadan büyümeliyiz. Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde bireye, çevreye, hukuka ve ahlaki ilkelere saygılı olup, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentilerini mümkün olduğunca üst düzeyde karşılamalıyız.

© 2020 Aziz Cephe | Tüm Hakları Saklıdır

WEB TASARIM Men Ajans ®